۵۰+
درباره ما

سایت داروخانه شبانه روزی فارابی به صاحب امتیازی آقای اسماعیل حاجی زاده و تحت نظارت خانم دکتر نازنین صدر در شیفت صبح و خانم دکتر مرضیه خاوندی در شیفت بعد از ظهر و آقای دکتر حمید مولودیان در شیفت شب و مدیریت فنی آقای امیر حاجی زاده راه اندازی گردیده است.

داروخانه شبانه روزی فارابی در سال ۱۳۴۷ با هدف خدمت و آموزش امور سلامت در خیابان جمالزاده شمالی تاسیس شد. در طی بیش از ۵۰ سال خدمت , این داروخانه و پرسنل آن همواره در تلاش بودند که بهترین سطح کیفیت در ارائه خدمات به جامعه ارائه می دهند.

پرسنل داروخانه همگی افراد آموزش دیده ای هستند که طی دوره های مختلف علمی , در بخش های آرایشی و بهداشتی و دارویی به صورت مداوم اطلاعاتشان به روز می شود.این افراد ملزم به رعایت اصول علمی و اخلاقی در داروخانه هستند و هدفشان خدمت درست و بهینه به مراجعه کنندگان حضوری است.

اخلاق حرفه ای سنگ بنای اولیه ی رفتار با مراجعه کنندگان و بیماران است و اقدام به خواست آن ها در چهارچوب اصلی قوانین ما است.

بر اساس اصول مشتری مداری و خدمت و احترام به افراد نیازمند به خدمت ما در سال ۱۳۹۶ سایت داروخانه راه اندازی شد.

این سایت به افرادی که امکان مراجعه ی حضوری ندارند این امکان را می دهد که به صورت آنلاین در داروخانه ما حضور داشته باشند,همه محصولات را ببینند,از مشاوره ی ما در زمینه های مختلف استفاده کنند و در نهایت محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ممکن انتخاب کنند و سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

داروسازان و مشاوران ما در کوتاه ترین زمان و به صورت آنلاین به سوالات شما جواب خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید.